Přejít k hlavnímu obsahu
x

Registrace

Mám zájem o registraci do EDENLIVE

Máte sny? Splňte si je!

Největší splněný sen? Vydělávám peníze se skvělými lidmi prací, která mě baví a ostatním pomáhá!

Naše příběhy mají jednu věc společnou. Je to chuť vzít svůj život do vlastních rukou. Na začátku je touha dozvědět se něco o penězích a díky tomu ušetřit. Pak přichází zjištění, že díky tomu „vědění“ jdou peníze docela dobře i vydělat. Dál je tady nadšení z šance na lepší a finančně nezávislý život. Tím to ale nekončí. Zbývá totiž ještě hromada snů, které si díky spolupráci s EDENLIVE můžete plnit.

Často kladené otázky

Absolutně ne! Výhod partnerství s EDENLlVE je mnoho ale povinnost žádná. Máte možnost nakupovat u společnosti Edenlive za nákupní ceny a prodávat produkty za doporučenou cenu. V případě, že si budete objednávat produkty pro sebe a svou rodinu můžete využívat pouze výhodných nákupních cen jako zákazník na slevě.

Při registraci platíte 300 Kč jednorázový poplatek. Bude Vám zřízena okamžitě webová kancelář, kde budete mít osobní údaje, přehled o Vašich objednávkách a přehled o interních informacích firmy Edenlive.

Ne. Pouze pokud budete chtít získávat finanční odměny ze systému EDENLlVE. V takovém případě je pak minimální měsíční nákup produktů v hodnotě 50 QV v ceně cca 1900 Kč.

Registrace

Pokud se chcete zaregistrovat, vyplňte své jméno, příjmení a pošlete nám telefonický kontakt na e-mail: support@edenlive.eu