Přejít k hlavnímu obsahu
x

Kosmetika

DONGINBI 1899 Signature Oil

Korejský červený ženšen proti stárnutí.
Pozoruhodný obličejový olej s dynamickým řešením pro boj proti známkám stárnutí a vráskám.
Díky sedmi patentovaným technologiím a silným antioxidačním vlastnostem červeného ženšenu účinně omlazuje stárnoucí pokožku, opravuje poškození pokožky, zvyšuje vlhkost a pružnost. 
Vysoká koncentrace a čistota extraktu z 6-ti letého červeného ženšenu.
Okamžitě se vstřebává do pokožky, přináší působivé výsledky v pružnosti pokožky, antioxidační ochraně a zlepšení textury pokožky.

Denní ochranný krém Donginbi RED Ginseng

Tento denní krém zaručuje vynikající péči o pleť a proti stárnutí.
Je navržen pro každodenní rituál krásy.
Využívá pozoruhodný potenciál 6-ti letého červeného ženšenu, který má probiotické vlastnosti a stimuluje bakterie mléčného kvašení a podporuje růst probiotik. Zvyšuje elasticitu pokožky a odhaluje zářivou pleť.

Denní ochranné sérum Donginbi 60ml

 

Prémiový kosmetický produkt z kořenového extraktu ginsenosidů ženšenu.

H2 STORM

Vlastnosti vodíkového mýdla H2 STORM: Vodíkové mýdlo je speciální mýdlo obsahující MgH2 (Magnesium hydrid), které generuje velké množství vodíku až 1600 Ppb. Vodík generovaný bohatou pěnou během mytí dokonale čistía odstraňuje i veškerý make-up. Pomáhá odstranit odlupování pokožky, pomáhá pružnosti pokožky a zvlhčuje a reguluje kožní maz, aby se vytvořila čistá a transparentní pokožka.

STORM H2 SALT

Přípravek do koupele s bublinkami vodíku vyznačující se výrazným antioxidačním účinkem. Na světě vůbec první šumivé vodíkové tablety do koupele, které jsou šetrné k pokožce i k životnímu prostředí! Při vložení přípravku do teplé vody se začne uvolňovat vodík (není patrno pouhým okem), který se v teplé vodě rozpouští. Uvolňování vodíku trvá až 4~5 minut.